Mor düz saplı beyaz kraft poşet

DÜZ SAPLI KAĞIT POŞET

Düz saplı kağıt poşet

Fiyat bakımından kağıt poşet grubunun en ekonomik ürünüdür. Beyaz kraf poşet ve esmer kraft poşet olarak iki çeşit kağıt kullanılarak yapılır. Firmamızda baskısız kağıt çanta ve bakılı kağıt çanta üretimi yapmaktayız. 
Kağıt poşet – kağıt çanta fiyatlarımızı online satış MAĞAZAmızdan https://www.ambalajbursa.com/urun-kategori/kagit-poset-kagit-canta/ baskılı ve baskısız fiyatlarımızı inceleyip satın alabilirsiniz.
Bu resimde gösterilen düz saplı kağıt poşet veya düz saplı kağıt çanta Örnek olarak gösterilmiştir. Diğer Kraft kağıt poşet ürünlerimizi KAĞIT POŞETLER https://www.kartoncantabursa.com/kagit-posetler veya Resim galerimizde Görebilirsiniz.
Daha Fazla Bilgi İçin Kraft kağıt poşet bölümünde bilgi edinebilirsiniz.

duz sapli kırmızı kraft poset

Serigraf baskılı düz saplı kahve kraft poşet

düz saplı kahve kraft poşet

Mor düz saplı beyaz kraft poşet

Mor düz saplı beyaz kraft poşet

KAĞIT POŞET

Naturel Kraft Kağıt Poşet Çantalar

Naturel Kraft Kağıt Poşet Çantalar – Kağıt poşet günümüzde hem doğa dostu olması hem ekonomik olması sebebiyle oldukça popülerliğini arttırmaktadır. Büküm saplı kağıt poşet ve düz saplı kağıt poşet çeşitleri yapılır.
Kağıt çanta da dediğimiz bu ürün iki çeşittir. Beyaz Kraft ve Natural kahve esmer kraftır. Büküm saplı kağıt poşet ve düz saplı kağıt poşet olarak iki çeşit sap modeli vardır.
Düz saplı kağıt poşetler içten yapıştırma sap ve Dıştan yapıştırma sap şekilleri vardır. En ekonomik olanı düz saplı kağıt poşetlerdir.
Firmamızda baskısız kağıt çanta ve bakılı kağıt çanta üretimi yapmaktayız.

Kağıt poşet – kağıt çanta fiyatlarımız online satış MAĞAZAmızda https://www.ambalajbursa.com/urun-kategori/kagit-poset-kagit-canta/ baskılı ve baskısız fiyatlarımızı inceleyip satın alabilirsiniz.
Bu resimde gösterilen büküm saplı kağıt poşet veya büküm saplı kağıt çanta Örnek olarak gösterilmiştir. Diğer Kraft kağıt poşet ürünlerimizi  KRAFT KAĞIT POŞETLER https://www.kartoncantabursa.com/kagit-posetler veya Resim galerimizde Görebilirsiniz

Büküm saplı ( Burgu ) kağıt poşet ( çanta )

Büküm saplı ( Burgu ) kağıt poşet ( çanta )