KARTON ÇANTA MODELLERİ:
Genel olarak dikey (dik) karton Çanta, yatay (yan) Karton Çanta, kare karton çanta ve şekilli (üçgen, konik vb.) Modelleri vardır.
KARTON ÇANTA ÇEŞİTLERİ:
Hediyelik ( kapaklı, kapaksız, kurdelalı, […….Yazının Devamını Oku

DİKEY (dik)
KARTON ÇANTA
örnek)

Dikey karton çantalarımızın 25 x  35 grubunda 5 adet  ayrı ebatlarda kalıbımız vardır. Ayakkabıcılar için karton çanta, fuarlar için karton çanta, resmi kurumlar için karton çanta, butik karton çanta vb. sektörlere üretim yapmaktayız.

YATAY (yan)
KARTON ÇANTA
(örnek)

karton çantalarda küçük ebattan battal boya kadar 53 adet kalıbımız olup tüm sektörlere hitap eden ölçülerde çok size uyacak bir kalıbımız muhakka vardır.

KARE
Amerikan Bristol
KARTON ÇANTA (örnek)

24,5 x 24,5 x 9 ebatlarında olan bu karton çantamızı, her sektor yaptırmaktadır.

Hediyelik el geçmeli Karton çanta
Hediyelik el geçmeli Karton çanta

HEDİYELİK
KARTON ÇANTA
(örnek)

Hediyelik ( kapaklı, kapaksız, kurdelalı, süslemeli vb.) El geçmeli ( kordon ipsiz) karton çanta, Şekilli ( üçgen, konik gibi vb) bir çok modelimiz bulun maktadır.

EL GEÇMELİ
KARTON ÇANTA
(örnek)

40 x 30 x 12 El l geçmeli karton çantalarda kordo kullanılmaz. görüntü bakımından şık olan bu karton çanta el geçme yerine takviye olmadan  önermiyoruz.

DEĞİŞİK
KARTON ÇANTA
(örnek)

Üçgen karton çanta iki ebat kalıbımız vardır.

LÜKS
KARTON ÇANTA
(örnek)

25 x 35 x 8  cm Flok kaplamalı karton çanta dokunulduğunda kadife dokusuu hissettirir. Baskı olarak Altın Yaldız ( dore) baskısı yapıldı. Maliyeti oldukça yüksektir.

İP SAPLI KRAFT
KARTON ÇANTA
(örnek)

Kraft Karton Çanta kordon sap hariç %100 geri dönüşümlüdür, çevre dostudur.

KROME
KARTON ÇANTA
(örnek)

Krome karton içi gri kartondur, ekonomik karton çantadır. Dış yüzeyine istenilen tasarım ve baskı yapılır. Amerikan Bristol karton çanta ile kıyaslama yaparsak, krome karton yumuşaktır. Baskı kalitesinde biraz düşüş olur.

BÜYÜK BOY
KROME
KARTON ÇANTA
(örnek)

45 x 38 x 12 Krome korton çantada 300 gr m2 karton kullanmaktayız. yüzeyine istenilen tasarım ve baskı yapılır. Ekonomik karton çanta

A.Bristol
KARTON ÇANTA

Amerikan bristol karton çanta, Karton çantada en ideal karton amerikan bristoldür. Hem sertlik bakımından hem her iki yüzeyinin beyaz olmasından dolayı önerdiğimiz bir karton çeşididir

ÖZEL YAPIM
MUKAVVA
KARTON ÇANTA
(Örnek)

Özel Yapım Karton çanta mukavvadan yapılmıştır. Maliyeti oldukça yüksektir.
Katlama yapılmadığı için resimde görüldüğü gibi teslim edilir.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.