Değişik model karton çanta

KARTON ÇANTA MODELLERİ ve ÇEŞİTLERİ HAKKINDA BİLGİ

el gecmeli klasik model karton canta

El gecmeli klasik model karton canta

Karton çanta modelleri ve karton çanta çeşitleri Hakkında Bilgi

KARTON ÇANTA MODELLERİ:

Genel olarak dikey (dik) karton Çanta, yatay (yan) Karton Çanta, kare karton çanta ve şekilli (üçgen, konik vb.) Modelleri vardır. örnek modellerden bazıları

KARTON ÇANTA ÇEŞİTLERİ:

Hediyelik ( kapaklı, kapaksız, kurdelalı, süslemeli vb.) El geçmeli ( kordon ipsiz) karton çanta, Şekilli ( üçgen, konik gibi (vb.) Ayrıca karton çantalar da metalize, hologramAyrıca karton çantalar da metalizeli karton çanta, hologramlı karton çanta Lüks karton çanta ( flok kaplama, mukavva sıvamalı, fantazi kağıttan yapılan, cilt kağıdı kullanarak vb. kaplama yapılmış ürün) çeşitleri bulunmaktadır. Karton Çantalar da her çeşit karton kullanılarak yapılır. Bazı karton çanta Örnek baskı ve modellerini Buradan https://www.kartoncantabursa.com/karton-canta görebilirsiniz.
İstediğiniz tasarımı ve baskıyı istenilen ebat da ve adet sınırlaması olmaksızın karton çanta imalatı yapmaktayız. ürün modellerini ve çeşitlerini resim galerimizden inceleyebilirsiniz.
Burada bulamağiniz diğer ambalajları : Ambalaj Bursa sitemizde ve
Etiket Çeşitlerimizi : Etiket Bursa Sitemizde,
Stoklu Ürünleri  Online satış mağazamız da bulabilirsiniz.

Yatay gözlük karton Çantası

KARTON ÇANTA BURSA

Karton Çanta Bursa internet sitesi  ŞEYMA AMBALAJ firmasına aittir. Bursa Karton çanta ile ilgili hiç bir bağlantısı yoktur. Firmalarımızın adını kullanarak sipariş alanlara itibar etmeyiniz. Ana Sitemiz Ambalaj Bursa genel ambalaj ürünlerini yayınlamaktadır.
İmalatçı – üretici firma – karton çanta Bursa Karton çanta poşet ürünlerimizi internet sitemizde ve resim galerimiz de görebilirsiniz.